avast! Anti-Theft

Android için Hırsızlığa Karşı Cihaz Koruma Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut7.3 MB
  • Sürüm3.0.7650
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAVAST Software
En iyi ücretsiz telefon takipçisi olarak tanımlanan avast! Anti-Theft, Android telefon ya da tabletinizi çalınmalara veya kaybolmalara karşı koruyan bir güvenlik uygulamasıdır.

En iyi ücretsiz telefon takipçisi olarak tanımlanan avast! Anti-Theft, Android telefon ya da tabletinizi çalınmalara veya kaybolmalara karşı koruyan bir güvenlik uygulamasıdır.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan avast! Anti-Theft uygulaması cihazınızın çalınması veya kaybolması durumunda konum bilgilerini belirleyerek takip etmenizi, kişisel verilerinizi korumayı ve cihazınızı kolay bir şekilde bulmanızı amaçlamaktadır.

Cihaza erişemediğiniz durumlarda bile uzaktan kontrol edebilmenizi sağlayan uygulama cihazınızı temizlemenizi sağlayarak kişisel verilerinizin başkalarının eline geçmesine de engel olmaktadır.

Ayrıca uygulamanın en dikkat çeken özellikleri arasında yer alan fotoğraflama ve ses kayıt özelliği sayesinde de hızlı bir şekilde cihazınızı ele geçiren kişileri tespit edebilir, güvenlik güçlerine bildirim yaparak bu kişilerin yakalanmasını ve cihazı geri almalarını sağlayabilirsiniz.

Aktif olduğu süre boyunca cihazınızda gizli bir şekilde çalışmaya devam eden uygulama hiç bir şekilde başkaları tarafından fark edilemediği herhangi bir işlem gerçekleştirilse bile asla açığa çıkmıyor. Bu sayede de cihazda bulunan verilerinizi fark ettirmeden silebiliyor ya da cihazınızı sıfırlayabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak kısıtlı özellikler ile gelen avast! Anti-Theft, istediğiniz takdir de uygulama içi satın alma seçenekleriyle daha gelişmiş özellikler ve kısıtlamasız bir şekilde kullanılabiliyor.

avast! Anti-Theft indir